Interne competitie

Interne competitie voor senioren is op dinsdag vanaf 19:30 uur. Interne competitie voor jeugd is op dinsdag vanaf 18:30 uur

Ronde 17:

WitZwart
Jannes de Vries-Truus02
Jouke de Haan-Dick Holtman20
Lo de Hei-Roel de Vries02
Fokke Smid-Bert Honderd02
Martijn Matthezing-Henk van de Berg11

Ronde 16:

WitZwart
Jouke de Haan-Truus02
Roel de Vries-Fokke Smid11
Jannes de Vries-Dick Holtman02
Bert Honderd-Henk van de Berg11
Pieter Dijkstra-Lo de Hei20
Ranglijst t/m ronde 17
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercKlOnNgNbs
1Jouke de Haan4345013652065,43040
2Jaap Huizinga416,54911470068,21060
3Bert Begeman412,67486420083,30083
4Roel de Vries398,54714662064,32030
5Truus398,5466420083,3-60110
6Dick Holtman351,834514725057,1-2012
7Rob Helwerda329,544144640500030
8Evert Faber307436321066,720110
9Bert Honderd305,67429261055,61080
10Jannes de Vries298,834114455046,40012
11Fokke Smid290,54011182045,5-1060
12Henk van de Berg268398233043,80162
13Henk Dijkstra260,53882420500090
14Tom Huizinga225,67379144033,3-1053
15Edward Kuiper21736102440400070
16Pieter Dijkstra214,33356132041,700110
17Dennie van Dijk1873400000000170
18Watze Winsemius17933201102500150
19Jan Harm Alkema175,673200000000170
20Lo de Hei173,833111137022,71123
21Dennis Rietsema1703000000000170
22Jaap Schaafsma164,332900000000170
23Herman Scholte1612860330250092
24Martijn Matthezing15327121470250050

Ronde 1 :

WitZwart
Dick Holtman-Truus02
Jaap Huizinga-Bert Honderd11
Fokke Smid-Roel de Vries11
Rob Helwerda-Jouke de Haan02
Jannes de Vries-Edward Kuiper11
Tom Huizinga-Lo de Hei11
Henk van de Berg-Niet gespeeld buiten schuld

Ronde 2 :

WitZwart
Jouke de Haan-Bert Honderd11
Roel de Vries-Jaap Huizinga02
Henk van de Berg-Fokke Smid11
Edward Kuiper-Lo de Hei11
Jannes de Vries-Tom Huizinga11
Henk Dijkstra-Watze Winsemius11
Evert Faber-Martijn Matthezing20
Dick Holtman-Rob Helwerda02

Ronde 3 :

WitZwart
Jaap Huizinga-Henk van de Berg20
Fokke Smid-Jouke de Haan11
Tom Huizinga-Edward Kuiper20
Lo de Hei-Jannes de Vries02
Rob Helwerda-Henk Dijkstra11
Bert Begeman-Herman Scholte20
Martijn Matthezing-Dick Holtman02

Ronde 4 :

WitZwart
Jaap Huizinga-Tom Huizinga20
Jouke de Haan-Bert Begeman02
Watze Winsemius-Rob Helwerda02
Edward Kuiper-Pieter Dijkstra11
Lo de Hei-Dick Holtman02
Herman Scholte-Martijn Matthezing11

Ronde 5 :

WitZwart
Rob Helwerda-Jannes de Vries20
Dick Holtman-Jouke de Haan02
Lo de Hei-Fokke Smid02
Martijn Matthezing-Roel de Vries02

Ronde 6 :

WitZwart
Herman Scholte-Externe wedstrijd
Dick Holtman-Externe wedstrijd
Bert Begeman-Externe wedstrijd
Jannes de Vries-Externe wedstrijd
Tom Huizinga-Externe wedstrijd
Lo de Hei-Externe wedstrijd
Jaap Huizinga-Truus11
Fokke Smid-Rob Helwerda11
Edward Kuiper-Evert Faber02
Pieter Dijkstra-Martijn Matthezing11

Ronde 7 :

WitZwart
Rob Helwerda-Jaap Huizinga11
Bert Begeman-Fokke Smid20
Jannes de Vries-Evert Faber02
Roel de Vries-Henk Dijkstra11
Pieter Dijkstra-Dick Holtman02
Herman Scholte-Edward Kuiper02
Martijn Matthezing-Lo de Hei02

Ronde 8 :

WitZwart
Bert Begeman-Truus11
Henk Dijkstra-Jaap Huizinga02
Tom Huizinga-Rob Helwerda02
Dick Holtman-Roel de Vries02
Henk van de Berg-Jannes de Vries02
Edward Kuiper-Martijn Matthezing20
Lo de Hei-Herman Scholte11

Ronde 9:

WitZwart
Dick Holtman-Externe wedstrijd
Bert Begeman-Externe wedstrijd
Jannes de Vries-Externe wedstrijd
Tom Huizinga-Externe wedstrijd
Lo de Hei-Externe wedstrijd
Henk van de Berg-Externe wedstrijd
Evert Faber-Jaap Huizinga11
Roel de Vries-Rob Helwerda20
Jouke de Haan-Henk Dijkstra20
Fokke Smid-Pieter Dijkstra11

Ronde 10:

WitZwart
Jaap Huizinga-Bert Begeman11
Rob Helwerda-Edward Kuiper11
Jannes de Vries-Roel de Vries11
Martijn Matthezing-Tom Huizinga20
Herman Scholte-Dick Holtman02
Lo de Hei-Henk van de Berg02

Ronde 11:

WitZwart
Jouke de Haan-Jaap Huizinga11
Rob Helwerda-Bert Begeman02
Roel de Vries-Edward Kuiper20
Martijn Matthezing-Jannes de Vries02
Bert Honderd-Tom Huizinga11

Ronde 12:

WitZwart
Jaap Huizinga-Jannes de Vries11
Roel de Vries-Jouke de Haan11
Evert Faber-Rob Helwerda11
Dick Holtman-Fokke Smid11
Bert Honderd-Lo de Hei20
Tom Huizinga-Herman Scholte11
Henk Dijkstra-Martijn Matthezing20

Ronde 13:

WitZwart
Roel de Vries-Truus02
Jouke de Haan-Rob Helwerda11
Jannes de Vries-Fokke Smid11
Bert Honderd-Dick Holtman02
Henk van de Berg-Tom Huizinga20
Lo de Hei-Oneven

Ronde 14:

WitZwart
Bert Begeman-Externe wedstrijd
Tom Huizinga-Externe wedstrijd
Lo de Hei-Externe wedstrijd
Henk van de Berg-Externe wedstrijd
Herman Scholte-Externe wedstrijd
Dick Holtman-Henk Dijkstra11
Roel de Vries-Bert Honderd11
Jouke de Haan-Jannes de Vries20

Ronde 15:

WitZwart
Evert Faber-Jouke de Haan02
Henk van de Berg-Roel de Vries02
Rob Helwerda-Dick Holtman02
Edward Kuiper-Jannes de Vries02
Bert Honderd-Martijn Matthezing11
Henk Dijkstra-Pieter Dijkstra20

Eindstand 2018 :

EINDSTAND 2017-2018
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercKlAlOnNgNbs
1Eric van Sonderen94050181170080,622W0180
2Henk Dijkstra875,67493114116062,913W050
3Dennie van Dijk825483111155059,731Z050
4Dick Holtman783,17473513139055,711W010
5Jaap Huizinga762,3346205132057,502Z0160
6Bert Honderd74845195122057,9-11Z0170
7Truus735,54415852070-1515Z0210
8Fokke Smid703,6743288155055,4-24Z080
9Roel de Vries681422810117055,402W080
10Rob Helwerda627,334128812805065W080
11Jouke de Haan610,83402086605502W0160
12Bert Begeman587,53913634057,733W0230
13Jannes de Vries572,17383511915044,3-14Z010
14Edward Kuiper542,8337269611046,2-22W0100
15Pieter Dijkstra467,5362066804501Z0160
16Jan Harm Alkema462,5353210083,312W0330
17Dennis Rietsema453,8334514006011W0310
18Tom Huizinga4313319577044,7-11Z0170
19Lo de Hei422,1732317915037,112Z050
20Henk van de Berg418,53115276036,7-32Z0210
21Watze Winsemius38830211007522W0340
22Evert Faber367,1729211007522W0340
23Jaap Schaafsma341,17284112037,501Z0320
24Herman Scholte334274031037,523W0320
25JG V.241,672611101009,1-11W0250
26Martijn Matthezing176,6725311624012,911Z050