Interne competitie

Interne competitie voor senioren is op dinsdag vanaf 19:30 uur. Interne competitie voor jeugd is op dinsdag vanaf 18:30 uur

Ronde 14:

WitZwart
Bert Begeman-Externe wedstrijd
Tom Huizinga-Externe wedstrijd
Lo de Hei-Externe wedstrijd
Henk van de Berg-Externe wedstrijd
Herman Scholte-Externe wedstrijd
Dick Holtman-Henk Dijkstra11
Roel de Vries-Bert Honderd11
Jouke de Haan-Jannes de Vries20
Ranglijst t/m ronde 14
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercKlOnNgNbs
1Bert Begeman366,17507420171,40052
2Jaap Huizinga3664911470068,21030
3Jouke de Haan34448104510652040
4Roel de Vries3044711452059,13030
5Rob Helwerda298,674613463053,8-1010
6Evert Faber291,54553200801090
7Truus284,17444220075-40100
8Jannes de Vries262,334311353050-1012
9Dick Holtman257,54211524054,51012
10Fokke Smid251,33419171050-1050
11Henk van de Berg233,5406212141,71161
12Bert Honderd230,173961410500080
13Edward Kuiper197,33389243044,4-1050
14Henk Dijkstra194,5377142042,9-1070
15Tom Huizinga190,173610144130-1022
16Pieter Dijkstra169,67354031037,500100
17Lo de Hei16134101351251112
18Dennie van Dijk158,673300000000140
19Watze Winsemius14632201102500120
20Jan Harm Alkema144,673100000000140
21Dennis Rietsema1403000000000140
22Jaap Schaafsma135,332900000000140
23Herman Scholte132,5287033121,40061
24Martijn Matthezing104,527101270200040

Ronde 1 :

WitZwart
Dick Holtman-Truus02
Jaap Huizinga-Bert Honderd11
Fokke Smid-Roel de Vries11
Rob Helwerda-Jouke de Haan02
Jannes de Vries-Edward Kuiper11
Tom Huizinga-Lo de Hei11
Henk van de Berg-Niet gespeeld buiten schuld

Ronde 2 :

WitZwart
Jouke de Haan-Bert Honderd11
Roel de Vries-Jaap Huizinga02
Henk van de Berg-Fokke Smid11
Edward Kuiper-Lo de Hei11
Jannes de Vries-Tom Huizinga11
Henk Dijkstra-Watze Winsemius11
Evert Faber-Martijn Matthezing20
Dick Holtman-Rob Helwerda02

Ronde 3 :

WitZwart
Jaap Huizinga-Henk van de Berg20
Fokke Smid-Jouke de Haan11
Tom Huizinga-Edward Kuiper20
Lo de Hei-Jannes de Vries02
Rob Helwerda-Henk Dijkstra11
Bert Begeman-Herman Scholte20
Martijn Matthezing-Dick Holtman02

Ronde 4 :

WitZwart
Jaap Huizinga-Tom Huizinga20
Jouke de Haan-Bert Begeman02
Watze Winsemius-Rob Helwerda02
Edward Kuiper-Pieter Dijkstra11
Lo de Hei-Dick Holtman02
Herman Scholte-Martijn Matthezing11

Ronde 5 :

WitZwart
Rob Helwerda-Jannes de Vries20
Dick Holtman-Jouke de Haan02
Lo de Hei-Fokke Smid02
Martijn Matthezing-Roel de Vries02

Ronde 6 :

WitZwart
Herman Scholte-Externe wedstrijd
Dick Holtman-Externe wedstrijd
Bert Begeman-Externe wedstrijd
Jannes de Vries-Externe wedstrijd
Tom Huizinga-Externe wedstrijd
Lo de Hei-Externe wedstrijd
Jaap Huizinga-Truus11
Fokke Smid-Rob Helwerda11
Edward Kuiper-Evert Faber02
Pieter Dijkstra-Martijn Matthezing11

Ronde 7 :

WitZwart
Rob Helwerda-Jaap Huizinga11
Bert Begeman-Fokke Smid20
Jannes de Vries-Evert Faber02
Roel de Vries-Henk Dijkstra11
Pieter Dijkstra-Dick Holtman02
Herman Scholte-Edward Kuiper02
Martijn Matthezing-Lo de Hei02

Ronde 8 :

WitZwart
Bert Begeman-Truus11
Henk Dijkstra-Jaap Huizinga02
Tom Huizinga-Rob Helwerda02
Dick Holtman-Roel de Vries02
Henk van de Berg-Jannes de Vries02
Edward Kuiper-Martijn Matthezing20
Lo de Hei-Herman Scholte11

Ronde 9:

WitZwart
Dick Holtman-Externe wedstrijd
Bert Begeman-Externe wedstrijd
Jannes de Vries-Externe wedstrijd
Tom Huizinga-Externe wedstrijd
Lo de Hei-Externe wedstrijd
Henk van de Berg-Externe wedstrijd
Evert Faber-Jaap Huizinga11
Roel de Vries-Rob Helwerda20
Jouke de Haan-Henk Dijkstra20
Fokke Smid-Pieter Dijkstra11

Ronde 10:

WitZwart
Jaap Huizinga-Bert Begeman11
Rob Helwerda-Edward Kuiper11
Jannes de Vries-Roel de Vries11
Martijn Matthezing-Tom Huizinga20
Herman Scholte-Dick Holtman02
Lo de Hei-Henk van de Berg02

Ronde 11:

WitZwart
Jouke de Haan-Jaap Huizinga11
Rob Helwerda-Bert Begeman02
Roel de Vries-Edward Kuiper20
Martijn Matthezing-Jannes de Vries02
Bert Honderd-Tom Huizinga11

Ronde 12:

WitZwart
Jaap Huizinga-Jannes de Vries11
Roel de Vries-Jouke de Haan11
Evert Faber-Rob Helwerda11
Dick Holtman-Fokke Smid11
Bert Honderd-Lo de Hei20
Tom Huizinga-Herman Scholte11
Henk Dijkstra-Martijn Matthezing20

Ronde 13:

WitZwart
Roel de Vries-Truus02
Jouke de Haan-Rob Helwerda11
Jannes de Vries-Fokke Smid11
Bert Honderd-Dick Holtman02
Henk van de Berg-Tom Huizinga20
Lo de Hei-Oneven

Eindstand 2018 :

EINDSTAND 2017-2018
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercKlAlOnNgNbs
1Eric van Sonderen94050181170080,622W0180
2Henk Dijkstra875,67493114116062,913W050
3Dennie van Dijk825483111155059,731Z050
4Dick Holtman783,17473513139055,711W010
5Jaap Huizinga762,3346205132057,502Z0160
6Bert Honderd74845195122057,9-11Z0170
7Truus735,54415852070-1515Z0210
8Fokke Smid703,6743288155055,4-24Z080
9Roel de Vries681422810117055,402W080
10Rob Helwerda627,334128812805065W080
11Jouke de Haan610,83402086605502W0160
12Bert Begeman587,53913634057,733W0230
13Jannes de Vries572,17383511915044,3-14Z010
14Edward Kuiper542,8337269611046,2-22W0100
15Pieter Dijkstra467,5362066804501Z0160
16Jan Harm Alkema462,5353210083,312W0330
17Dennis Rietsema453,8334514006011W0310
18Tom Huizinga4313319577044,7-11Z0170
19Lo de Hei422,1732317915037,112Z050
20Henk van de Berg418,53115276036,7-32Z0210
21Watze Winsemius38830211007522W0340
22Evert Faber367,1729211007522W0340
23Jaap Schaafsma341,17284112037,501Z0320
24Herman Scholte334274031037,523W0320
25JG V.241,672611101009,1-11W0250
26Martijn Matthezing176,6725311624012,911Z050